Tekin tekstil Unicorn desenli poplin kumaş model-1

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO213
  • İLAN TARİHİKasım 5, 2021

İlan Açıklaması

      Unicorn desenli sevimli poplin kumaş, metrelik veya toptan alabilirsiniz.Ürünün ebatı 240 cm dir. Boyu ise sınırsızdır. Poplin kumaş denizli tekin tesktil imalatıdır. Tekin tekstilin tüm kumaşlarını sitemizden perakende alabilirsiniz. Poplin kumaşlarımız birbirinden farklı modellerde şık ve renkli tasarımlara sahiptir. Nevresim, çarşaf, elbise, çanta gibi bir çok ürün yapılabilir.Ürünler % 100 pamuk kumaştır. İsterseniz ürünleri toptan da alabilirsiniz.

Poplin kumaş nedir.

      Poplin kumaş fransada çıkmış bir kumaştır. Moda sektöründe sıklıkla kullanılır. Bu kumaşlar ilk çıktığında yapımında ipek kullanılırdı daha sonraları ise merserize ince pamuk ve penye ipleri kullanılmaya başlandı.Kumaş görünüm olara ipeksi ve yumuşak bir yapıya sahiptir.Poplin kumaş ince ve sık bir dokuya sahiptir. Poplin kumaş yapısından dolayı teni yakmaz bu nedenle rahatlıkla nevresim çarşaf elbise olarak kullanılabilir. Poplin kumaş ince ve sık bir dokuya sahiptir. Bebek kıyafetleri ,pijamalar, bebek örtüleri gibi bir çok ürünü yapabilirsiniz. Poplin kumaş sıcak tutar ama fazla da terletmez.

Unicorn desenli ( tek boynuzlu at) poplin kumaşlarımızla çocuklarınız ve bebekleriniz için çok güzel nevresimler elbiseler yapabilirsiniz. Kumaşın sevimli oluşu çocukları daha bir şen uyumaya teşvik edecektir ve kumaşın içinde çocukları bebekler daha bir sevimli görünecektirler. Unicorn desenli poplib kumaşımız dışında bir çok desende modelde kumaşımız mevcuttur. Tavşan resimli, araba resimli, noel baba resimli, gökkuşağı resimli gibi bir çok modelde kumaşa sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sipariş vermek için mail adresimizden ve telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz veya linke tıklayarak sipariş sayfasına ulaşabilirsiniz.