Otantik perde modelleri önerileri

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO252
  • İLAN TARİHİKasım 11, 2021

İlan Açıklaması

Sanayinin henüz gelişmediği ,teknolojinin olmadığı dönemlerde insanlar bu an olduğu gibi ,eskiden de elbiseye,halıya,kilime, perdeye, nevresime kısaca tekstil ürünlerine ihtiyaç duyuyorlardı . Bu noktada yine şu a olduğu gibi belli insan grupları, yöreler tekstil alanında kendisini geliştirmiş ve kaliteli ve güzel ürünler üreterek nam salmışlardı. Geçmişte tekstil alanında kendini geliştirmiş halen daha bu namı devam etmekte olan şehir Denizli’nin Buldan ilçesidir. Buldan ilçesi daha çok geçmişte kurmuş oldukları el tezgahları ile bir çok farklı türde kumaşlar üretir ve bu kumaşlardan perde masa örtüsü, elbise, nevresim takımı, çarşaf, peştemal gibi bir çok farklı kategoride ürünler üretirdi. Halen daha bu şekilde bu ürünlerden Buldan’da üretilmektedir.

Buldan işi perdeler de bunlardan biridir. Buldan perdeleri ile yapılan Buldan perdeleri belki günümüzün en otantik perdeleridir. Doğal kumaşı ve doğal işçiliği ile tam anlamıyla otantik tarzda perdelerdir. Zaman içinde Buldanlı üreticiler tarafından modeller geliştirilmiş ve farklı modellerde ,tarzlarda yine doğallığını yitirmeden perdeler yapılmaya başlamıştır. Kanaviçeli, kanaviçesiz, dantelli, dantelsiz, ara dantelli, tül,saçaklı saçaksız bir çok farklı modelde perde yapılmaktadır. Altta Buldan’a ait perde modellerimizi görebilirsiniz. Her odaya, her tarza ,her eve uygun perdeleri bulabilirsiniz. Mutfağınız için,yatak odanız için, oturma odanız, salonunuz için, köy eviniz, bungalo evleriniz için,eski sedirleriniz için bir çok farklı modelde perdeler ,örtüler yapmaktayız.

Firmamız denizlide hizmet vermektedir. Her türlü özel ölçü buldan perde yapmaktayız .Evinize,işyerinize kafenize özel perdeler yapmatayız. Altta yapmış olduğumuz perdelerin resimlerini görebilirsiniz. İstediğiniz tasarımda ve kombinde buldan perdesi yapabilmekteyiz. Firmamız Denizli babadağ işhanında hizmet vermektedir.

Eğer evinizde otantik tarz perde kullanmak istiyorsanız Buldan işi perdeleri tam size göredir.Kumaşı ve tüm dikim aşamaları yapım aşamaları doğaldır. Belki de perde konusunda Buldan perdelerinin dışında daha otantik bir ürün yok diyebiliriz. Kumaşın krem rengi insanı rahatlatan bir yapıdadır, doğal iplik rengi olduğu için gözü yormaz ve rahatlık verir.Perde siparişi ve fiyatları için 0 552 526 55 80 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.