Buldan bezi perdelik kumaş mavi kanaviçeli

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO439
  • İLAN TARİHİAralık 27, 2021

İlan Açıklaması

Konumu

Buldan bezi mavi kanaviçeli perdelik kumaş eni 210 cm’dir. % 7 çekme yapar. perde koltuk örtüsü,masa örtüsü, kanepe örtüsü, çekyat örtüsü kırlent olarak kullanılabilir. Buldan yıllar öncesinden bu yana otantik ve doğal tekstil ürünü üreten bir kenttir. Ürünlerinin yıllar boyu tutulmasının sebebi işin burada biliniyor olması ve tekstil ürünlerinin iyi kalitede yapılıyor olmasıdır.

Ürün rengi kremdir. Farklı özelliklerde ve farklı renklerde buldna perdelik kumaş bulunmaktadır. Firmamız denizlide hizmet vermektedir. ürünlerimizi havale ile alabileceğiniz gibi kredi kartı ile de alabilirsiniz.

 

REDUAY SATIŞ PAZARLAMA , İLETİŞİM: 0 552 526 55 80

 

KUMAŞLARIMIZI TOPTAN ALABİLECEĞİNİ GİBİ PERAKENDE DE ALABİLİRSİNİZ.

Buldan perdelik kumaşları ile perde , sedir örtüsü, kırlent kılıfı,yastık kılıfı gibi bir çok ürünler yapılmaktadır. Sattığımız diğer buldan bezleri ise;

Buldan cendere bezi, buldan bezi yıkanmış keten, buldan pike kumaşı, buldan çarşaf kumaşı, monika perdelik kumaş,  bu kumaşları firmamızdan temin edebilirsiniz.

Ürünlerimizi toptan alabileceğiniz gibi metrelik olarak da alabilirsiniz. Toptan alımlar için fiyatlar değişmektedir. Toptan alımlarda whatsapp üzerinden veya denizlidendunyaya@gmail.com adresinden fiyat alabilirsiniz. Firmamızda buldan bezlerinin yanı sıra denizliye ait tekstil ürünleri de bulunmaktadır. Havlu bornoz nevresim, okuluk havlu, masa örtüleri, yatak örtüleri vb. bir çok ürün bulunmaktadırç